Breaking News
Home / Kombi Servisi / Baymak e05 hata kodu

Baymak e05 hata kodu

Baymak kombilerde sıkça karşılaştığımız e05 hatası hermetik kombilerde sensör yoğuşmalı kombilerde fan geri besleme hatası olarak karşımıza çıkmaktadır. Kulanıcılar bu hata ile karşılaştıklarında genellikle bireysel olarak çözüm elde edemezler. Bu noktada yapılması gereken işlem hemen en yakın teknik servise başvuru yaparak servis desteği almak olacaktır. Bugün birçok insan tarfından tercih edilmekte olan Bursa Tekniker Servis sizlere baymak marka kombileriniz için arıza onarım hizmetlerini özel olarak sunmaktadır. Siz de hemen iletişime geçerek sorunların kısa bir süre içinde giderilmesini sağlayabilir ve çözüm elde edebilirsiniz. Bursa Tekniker Servis üzerinden alacağınız hizmet neticesinde yapılan parça değişimi ve işçilik için bir yıl garanti verilecektir.

Baymak E05 arızası nasıl giderilir?

Baymak cihazlarda karşımıza çıkan e05 arıza kodunun giderilmesi için ilk olarak kombinizin hermetik mi yoksa yoğuşmalı mı olduğunu bilmeniz gerek. Eğer kombiniz hermetik ise borular üzerinde yer alan gidiş ve dönüş hattının kontrol edilmesini öneriyoruz. Böylelikle dönüş hattı üzerinde yer alan filtre temizlenince bir farklılık oluşabilir cihaz hararet yapmadan sirkülasyon sağlar ve ntc değişmeden kurtulabilir. Eğer kombiniz yoğuşmalı ise fan üflemesi olup olmadığının kontrol edilmesi gerekiyor. Bu iki durum dışında bireysel olarak müdahalede bulunmamanızı öneriyoruz.

 

About admin

Tekniker Servis, sizlere ısıtma ve soğutma alanında hizmetler sunmakta olan bir özel servistir. Şehrimizde profesyonel olarak kombi arıza onarımı, kazan arıza onarımı, klima arıza onarımı, kombi satışı, kazan satışı, klima satışı, ikinci el ve sıfır klima ticareti yapmaktayız.

Check Also

Vaillant kombi su doldurma vanası değişimi

Kombide Vaillant marka günümüzde en çok tercih edilen modellerin üretiminin yapıldığı serileri içeriğinde barındırır. Bugün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonBursa servisi ara