Breaking News
Home / Kombi Servisi / Baymak Kombi Servisi

Baymak Kombi Servisi

Kombi arızası için hızlı çözüm!

Sıcak su arızası, peteklerde ısınma sorunu, kombi arıza onarımı, kombi bakımı, kombi revizyon işlemleri gibi alanlarda hızlı bir şekilde çözüm elde etmek isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

1 Yıl Servis garantisi!

Bizi tercih ederek hizmet alan tüm müşterilerimiz için yapılan işlemlerde 1 yıl teknik servis garantisi verilmektedir. Bunun için “Tekniker Servis” servis talep kısmından bize ulaşmanız, canlı destek kısmından iletişime geçmeniz ya da telefon etmeniz yeterli olacaktır.

Servis ücreti alıyor musunuz?

Evet, şehir içi tüm hizmetlerimiz için adrese ekip gönderilmesi durumunda servis ücreti bildirilmektedir. Onay verilmesi durumunda ekip adresinize gelir, cihazınızdaki arızalı parça ya da parçaların tespit işlemini sağlar ve onayınızı ister. Sizin onay vermeniz ile beraber sorunlu parçanın onarımı ya da değişimi sağlanır.

Kombi bakımı ve petek temizliği yapıyor musunuz?

Evet, düzenli bir şekilde kombi bakımı ve petek temizleme işlemlerini yaptırmanızı öneriyoruz. Bununla alakalı video ve görsel içeriklerimize kombi bakımı ve petek temizleme için özel olarak hazırladığımız sayfaları inceleyerek karar verebilirsiniz.

Kombi bakımı ne kadar sürede yapılmalı?

Düzenli bir şekilde her yıl kış mevsimi öncesinde yapılmasını tavsiye ediyoruz. Lakin işi, ehline yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Piyasada maalesef çok fazla işi bildiğini sanıp eline çanta alıp sahaya çıkan ustacıklar var. Öncesinde biraz araştırma yapmanızı ya da doğrudan alanında uzman ekibimize ulaşmanızı rica ediyoruz.

Baymak Kombi satıyor musunuz?

Evet, sıfır ve ikinci el revizyonlu kombi satışımız mevcuttur. Sıfır kombi satın almak isterseniz Baymak bayiliğimiz bulunmaktadır. Baymak kombi satışlarımızda nakit ya da kredi kartına 12 taksit ile ödeme imkanımız mevcuttur. Kredi kartı ile satın alma işleminde vade farkı alınmamaktadır.

BAYMAK DUOTEC COMPACT 24 20.382 kcal/h Premix Yoğuşmalı Kombi

BAYMAK DUOTEC COMPACT 30 26.144 kcal/h Premix Yoğuşmalı Kombi

BAYMAK ECO CT 20 17.935 kcal/h Premix Yoğuşmalı Kombi

BAYMAK IDEE ACE 24 17.200 kcal/h Premix Yoğuşmalı Kombi

BAYMAK DUO TEC 42 36.120 kcal/h Premix Yoğuşmalı Kombi

BAYMAK DUOTEC 45 38.700 kcal/h Premix Yoğuşmalı Kombi

BAYMAK IDEE ACE 39 30.100 kcal/h Premix Yoğuşmalı Kombi

Yukarıda isimlerini görmekte olduğunuz modeller için kombi satışımız mevcuttur. Sürekli değişken kurlardan dolayı rakam yazıp kafa karıştırmak istemedik, güncel fiyatlar için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Servis talebi öncesi ve sonrasında bilinmesi gerekenler;

  • Usta talebiniz akabinde, servis ekibimiz adresinize gelir.
  • Cihazdaki sorunu tespit eder ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aktarır.
  • İşçilik ve malzeme için bir fiyat teklifi verilir.
  • Onay vermeniz durumunda aynı gün sorun giderilerek teslim edilir.
  • Bu işlemlerin sonucunda size bir servis fişi bırakılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
  • Bu işlemler için Tekniker Servis personelinin geldiğine dikkat etmelisiniz.
  • Şirketimiz ilgili marka ve logolardan tamamen bağımsız bir şekilde hizmet veren özel servistir.

 

About admin

Tekniker Servis, sizlere ısıtma ve soğutma alanında hizmetler sunmakta olan bir özel servistir. Şehrimizde profesyonel olarak kombi arıza onarımı, kazan arıza onarımı, klima arıza onarımı, kombi satışı, kazan satışı, klima satışı, ikinci el ve sıfır klima ticareti yapmaktayız.

Check Also

Görükle kombi arıza onarım servisi

Bursa Nilüfer Görükle’de kombi arıza onarım hizmetleri vermekte olan teknik servis ekiplerimiz cihazınıza meydana gelen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

http://carpinterohuelva.com/ebook-phone/most-successful-okcupid-messages-local-white-girl-dating/ Call Now ButtonBursa servisi ara