Breaking News
Home / Kombi Servisi / Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi Servisi

Kombi onarımlarında profesyonel çözüm!

Kombi arızaları her yıl çeşitli sebeplerden dolayı karşımıza çıkmaktadır. Genellikle bakımsız kombilerde bu tip sorunlarla karşılaşıyor olsak da çevresel faktörler elektrik gerilim dalgalanmaları, su kesintileri sonrasında suya karışan kireç tortu pislikler, çevremizde meydana gelen kullanım hataları, baca çevresine kuşların yuva yapması gibi etkenler de arızalarda öncülük etmektedir. Şirketimiz sizlere tüm bu kombi arızaları için hızlı ve profesyonel hizmet sunar. 

1 Yıl Servis garantisi!

Tekniker servis sizlere yapılan tüm parça değişimi ve işçilik hizmetleri için bir yıl garanti vermeyi taahhüt eder. Şirketimiz arıza ve onarım durumunda tekrar adresinize ekip gönderir ve garanti verilen parça ile ilgili sorunlarda ücretsiz hizmet sunar. Garanti verilen işlem dışında bir sorun varsa maaliyet çıkarılır ve onay vermeniz durumunda işlem yapılır.

Servis ücreti alıyor musunuz?

Evet yeni gelen tüm kayıtlar için servis ücreti alınmaktadır. Güncel servis ücreti tarifesi ile ilgili telefonda sizlere bilgilendirme yapılmaktadır. Adresinize gelip sorun hakkında bilgi verildikten sonra bir rakam bildirilir ve onay vermeniz durumunda işlem yapılır. Onay verilmemesi durumunda yalnızca arıza tespit ücreti alınarak adresten ekip ayrılır.

Kombi bakımı ve petek temizliği yapıyor musunuz?

Evet, düzenli bir şekilde petek temizleme ve kombi bakımı yaptırmanızı öneriyor ve bu işlemi yapıyoruz. Bizi tercih etmek isteyen müşterilerimiz rahat bir kış geçirir. Sizler de düzenli bir şekilde kombi bakımı ve petek temizliği yaptırarak sıcak bir kış geçirebilirsiniz. 

Buderus Kombi satıyor musunuz?

Evet, Buderus kombi satış bayiliğimiz mevcuttur. Talep ettiğiniz tüm Buderus marka ve model cihazlar için hemen iletişime geçerek sipariş oluşturabilirsiniz. Türkiye genelinde her yere anlaşmalı kargolar ile teslimat göndermekteyiz. Üstelik kredi kartı kullanıyorsanız 12 taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

Servis talebi öncesi ve sonrasında bilinmesi gerekenler;

  • Usta talebiniz akabinde, servis ekibimiz adresinize gelir.
  • Cihazdaki sorunu tespit eder ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aktarır.
  • İşçilik ve malzeme için bir fiyat teklifi verilir.
  • Onay vermeniz durumunda aynı gün sorun giderilerek teslim edilir.
  • Bu işlemlerin sonucunda size bir servis fişi bırakılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
  • Bu işlemler için Tekniker Servis personelinin geldiğine dikkat etmelisiniz.
  • Şirketimiz ilgili marka ve logolardan tamamen bağımsız bir şekilde hizmet veren özel servistir.

About admin

Tekniker Servis, sizlere ısıtma ve soğutma alanında hizmetler sunmakta olan bir özel servistir. Şehrimizde profesyonel olarak kombi arıza onarımı, kazan arıza onarımı, klima arıza onarımı, kombi satışı, kazan satışı, klima satışı, ikinci el ve sıfır klima ticareti yapmaktayız.

Check Also

Görükle kombi arıza onarım servisi

Bursa Nilüfer Görükle’de kombi arıza onarım hizmetleri vermekte olan teknik servis ekiplerimiz cihazınıza meydana gelen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonBursa servisi ara