Breaking News
Home / Kombi Servisi / Bursa petek temizleme

Bursa petek temizleme

Bursa petek temizleme

Petek temizleme denildiğinde şüphesiz ki ilk akla gelen Bursa firmalarından biriyiz. Petek temizleme işlemi ile alakalı genel bilgilendirme ve faydaları hakkında detayları şimdi birlikte inceleyelim.

Bilinmesi gereken en önemli detay Petek temizliğinin düzenli bir şekilde yapılması durumunda cihazınızın iç aksamı da dolaşmakta olan ufak tefek taş parçacıkları ve çamur tabakası cihazın çalışmasını olacağından dolayı temizlendikten sonra fayda görüyoruz. Özellikle Bakır tesisatlarda çok nadir karşımıza çıkan bu sorunlar yeni nesil uygulaması kolay olan plastik tesisatlarda sıkça karşımıza çıkmaktadır. Peteklerin temizleme işleminden sonra cihazın çalışması çok daha rahat bir şekilde olacağından dolayı petek temizliği önerdiğimiz alanlardan biridir.

Kombi bakımınızı yılda 1 kez yaptırınız!

Ortalama 2-3 yılda bir petek temizleme işlemi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bir de bunun dışında kombi bakımı var ki en önemli hususlardan biridir. Kombi bakım işleminizi her yıl düzenli bir şekilde yaptırmanızı öneriyoruz böylelikle cihazınızda meydana gelebilecek olan arızaları önceden tespit etmek mümkün olacaktır. Böylelikle ciddi maliyetlerin oluşumunu engellemek mümkündür. Bursa genelinde hizmet vermekte olan teknik servis ekiplerimiz sizlere daima ekonomik fiyat ve garantili sonuçlar sağlayabilmektedir.

Petek temizliği ve kombi bakımı ile alakalı aklınıza takılan sorular varsa aşağıdaki yorum bölümüne yazabilir bize iletebilirsiniz

Eşanjör hattını tıkanabiliyor;

Petek temizliği yapılmadığında plakalı eşanjör ve ana eşanjör üzerinde tıkanmalar meydana geliyor. Bu tıkanmalar beraberinde sıcak su ve peteklerde ısınma sorunlarını getiriyor. Özellikle plakalı eşanjör üzerinde meydana gelen tıkanmalar neticesinde sıcak su sorunu ile karşılaşıyoruz. Sıcak su sorunlarının giderilmesi için plakalı eşanjör üzerinde tekrar tekrar temizleme işlemleri yapılması gerekebiliyor ve bazı durumlarda kurtaramadığımız için değişim gerekebiliyor.

 

About admin

Tekniker Servis, sizlere ısıtma ve soğutma alanında hizmetler sunmakta olan bir özel servistir. Şehrimizde profesyonel olarak kombi arıza onarımı, kazan arıza onarımı, klima arıza onarımı, kombi satışı, kazan satışı, klima satışı, ikinci el ve sıfır klima ticareti yapmaktayız.

Check Also

Vaillant kombi su doldurma vanası değişimi

Kombide Vaillant marka günümüzde en çok tercih edilen modellerin üretiminin yapıldığı serileri içeriğinde barındırır. Bugün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Check Out Your URL
Call Now ButtonBursa servisi ara