Breaking News
Home / Kombi Servisi / ECA Kombi Servisi

ECA Kombi Servisi

Hızlı, profesyonel teknik servis imkanı!

Tekniker servis talepleriniz doğrultusunda hızlı ve güvenilir hizmet noktası olarak karşınıza çıkar. Kombi ve kazan tipi doğalgazlı ısıtıcı cihazlarınızın hızlı ve güvenilir şekilde onarımını yapan profesyonel servistir. Şirketimiz sizlere özel olarak hizmet sunar. Olası arızaların hızlı bir şekilde çözümü için çaba sarf eder. Tekniker Servis genellikle aynı gün içinde hatta adrese gelindiğinde tam donanımlı servis araçları ile beraber etkin çözümler elde etmenizi sağlar.

Bakım şart mı?

Bu konuda karar sizin diyemiyoruz, evet bakım şart. Zira bakım yapılmayan cihazlarda karşımıza çıkan sorunların temelinde artan maliyetlerle karşılaşıyoruz. Çok daha ekonomik fiyatlarla çözülebilecek olan sorunlar zaman içinde diğer parçalara da nüksediyor ve sorun daha büyük bir hal alabiliyor. Bu yüzden düzenli bir şekilde kombi bakımı ve petek temizliği yapılmasını öneriyoruz.

Garanti veriyor musunuz?

Evet, teknik servis talepleriniz doğrultusunda bizi tercih ederseniz sorunların hızlı bir şekilde giderilmesini sağlar ve parça değişimi durumunda bir yıl garanti verilir. Tekniker servis size bulunduğunuz şehirdeki anlaşmalı kombi servis ustalarımızı yönlendirir ve hızlı bir şekilde çözüm elde etmenizi sağlar.

Servis talebi öncesi ve sonrasında bilinmesi gerekenler;

  • Usta talebiniz akabinde, servis ekibimiz adresinize gelir.
  • Cihazdaki sorunu tespit eder ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aktarır.
  • İşçilik ve malzeme için bir fiyat teklifi verilir.
  • Onay vermeniz durumunda aynı gün sorun giderilerek teslim edilir.
  • Bu işlemlerin sonucunda size bir servis fişi bırakılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
  • Bu işlemler için Tekniker Servis personelinin geldiğine dikkat etmelisiniz.
  • Şirketimiz ilgili marka ve logolardan tamamen bağımsız bir şekilde hizmet veren özel servistir.

About admin

Tekniker Servis, sizlere ısıtma ve soğutma alanında hizmetler sunmakta olan bir özel servistir. Şehrimizde profesyonel olarak kombi arıza onarımı, kazan arıza onarımı, klima arıza onarımı, kombi satışı, kazan satışı, klima satışı, ikinci el ve sıfır klima ticareti yapmaktayız.

Check Also

Görükle kombi arıza onarım servisi

Bursa Nilüfer Görükle’de kombi arıza onarım hizmetleri vermekte olan teknik servis ekiplerimiz cihazınıza meydana gelen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

team canada girl dating black dude usa army dating site

Call Now ButtonBursa servisi ara