Breaking News
Home / Kombi Servisi / Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Kombi Servisi

Hızlı ve Ekonomik Kombi Arıza Onarım Servisi

Şirketimiz, kombi arıza onarım alanında ve kazan arıza onarım alanında sizlere hizmet sunar. Teknik servis talepleriniz doğrultusunda adrese gelen ekibimiz tam donanımlı mobil servis aracına sahiptir. Hızlı ve güvenilir sonuçlar elde etmek isterseniz hemen iletişime geçebilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Yaşadığınız şehirde meydana gelebilecek olan Kombi arıza onarım işlemleri ile ilgili şirketimiz hizmetinizdedir.

Ne kadar sürede sorunum çözülür?

Genellikle servis talebi oluşturulduğunda 1-2 saat içerisinde ekip adrese gelir ve sorunun giderilmesi için gerekli çalışmayı uygular. Adrese gelen ekibimiz tespit sonucunu sizinle paylaşır ve parça tedariği gerekmiyorsa araçtaki parçalarla hemen sorunu giderir. Lakin parça tedariği gerekirse aynı gün içerisinde depomuzdan parça tedariği sağlanarak sorunların giderilmesi sağlanır.

Petek temizleme yapıyor musunuz?

Evet, kombi bakımı ve petek temizleme işlemlerinden yararlanmak için iletişime geçtiğinizde bildirmenizi rica ediyoruz. Düzenli bir şekilde bakım ve petek temizleme işlemlerinden yararlanarak çok daha verimli ve uzun ömürlü bir şekilde kombi kullanımı mümkün olacaktır.

Servis talebi öncesi ve sonrasında bilinmesi gerekenler;

  • Usta talebiniz akabinde, servis ekibimiz adresinize gelir.
  • Cihazdaki sorunu tespit eder ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aktarır.
  • İşçilik ve malzeme için bir fiyat teklifi verilir.
  • Onay vermeniz durumunda aynı gün sorun giderilerek teslim edilir.
  • Bu işlemlerin sonucunda size bir servis fişi bırakılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
  • Bu işlemler için Tekniker Servis personelinin geldiğine dikkat etmelisiniz.
  • Şirketimiz ilgili marka ve logolardan tamamen bağımsız bir şekilde hizmet veren özel servistir.

 

About admin

Tekniker Servis, sizlere ısıtma ve soğutma alanında hizmetler sunmakta olan bir özel servistir. Şehrimizde profesyonel olarak kombi arıza onarımı, kazan arıza onarımı, klima arıza onarımı, kombi satışı, kazan satışı, klima satışı, ikinci el ve sıfır klima ticareti yapmaktayız.

Check Also

Görükle kombi arıza onarım servisi

Bursa Nilüfer Görükle’de kombi arıza onarım hizmetleri vermekte olan teknik servis ekiplerimiz cihazınıza meydana gelen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonBursa servisi ara