Breaking News
Home / Kombi Servisi / İmmergas kombi 03 arıza kodu

İmmergas kombi 03 arıza kodu

İmmergas 03 arıza çözümü

İmmergas eolo Star marka kombide e03 arıza kodu ile karşılaştığımızda bilmeniz gerekiyor ki bu cihazımızın fan motoru ya da elektronik kartı üzerinde bir problem var demektir. 03 arıza kodu immergas marka kombilerde cihazın hava akışı ile alakalı bir sorun olduğu anlamına geliyor öyle bir durumla karşılaşmanız halinde kontrol etmemiz gereken parçalar cihazın fan motoru ya da elektronik kartı olacaktır. Hava akışı cihazın içeriğinde oluşmakta olan alev haznesinin doğal gaz ile yanma neticesinde dışarıya atık gaz gönderimini sağlar. Hava akışı problemi oluşması durumunda cihaz başarısız ateşleme yapacak ve karşımıza sonuç hata kodu ile bize uyarı verecektir. İmmergas eolostar ve eolomini gibi modellerde karşımıza çıkan 03 arıza kodu aynı sonucu bize vermektedir.

11 ve 03 hata kodları

bursa immergas servisi

Bazı modellerde 11 uyarısı ve 03 kodu aynı anda karşımıza çıkar. 11 hata kodu immergas marka kombilerde tetikleme işleminin gerçekleşmediği anlamına geliyor bu da fan motoru ya da prosestat anlamına gelebiliyor.

Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan teknik servisimiz sizlere daima en uygun şekilde hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Karşılıklı çıkan arızaların minimum maliyetle çözümünü sağlamak ve garantili hizmet sunmak en temel prensibimizdir. Bizi tercih etmeniz durumunda adresinize gelen teknik servis personelimiz cihazınızdaki problemlerin ne olduğunu öncelikle tespit edecek ve durum hakkında size bilgi verecektir. Yapılacak işlemler konusunda bilgilendirilecek ve onay vermeniz istenecektir. Sizin onayınızı alan teknik servis personelimiz ilgili yedek parçaların değişim ya da onarımı ile alakalı süreci başlatacak ve parça değişimi durumunda değişen parçanız 1 yıl garantili olacaktır.

Kombi bakımı ne kadar sürede yapılmalı?

Düzenli bir şekilde kombi bakımı yaptırmanızı öneriyoruz. Böylelikle cihazınızı çok daha verimli bir şekilde kullanacak ve karşımıza çıkabilecek arızaları minimum maliyetle önceden teşhis edip çözümleyebileceksiniz. Yılda bir kez düzenli bir şekilde kombi bakım yaptırmanızın cihazınızı uzun ömürlü bir şekilde kullanmak ve verimli bir şekilde kullanmak hususunda ne kadar faydalı olduğunu zaman içerisinde göreceksiniz. Kombi bakımınızı yanı sıra ortalama 2-3 yılda bir tesisat temizliği veya petek temizliği işlemlerini de öneriyoruz.

About admin

Tekniker Servis, sizlere ısıtma ve soğutma alanında hizmetler sunmakta olan bir özel servistir. Şehrimizde profesyonel olarak kombi arıza onarımı, kazan arıza onarımı, klima arıza onarımı, kombi satışı, kazan satışı, klima satışı, ikinci el ve sıfır klima ticareti yapmaktayız.

Check Also

Vaillant kombi su doldurma vanası değişimi

Kombide Vaillant marka günümüzde en çok tercih edilen modellerin üretiminin yapıldığı serileri içeriğinde barındırır. Bugün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBursa servisi ara