Breaking News
Home / Kombi Servisi / İmmergas Kombi Servisi

İmmergas Kombi Servisi

Hızlı ve profesyonel servis;

Kombi ve kazan arıza onarım talepleriniz için hemen iletişime geçtiğinizde sizin için en yakın servis birimi yönlendirilir ve adresinize hızlıca gelinir. Adrese gelen teknik personel cihazınızda meydana gelmiş olan problem konusunda size bilgilendirme yapar. Parça değişimi ya da onarımı hakkında bilgileri sizin onayınıza sunar. Değişim ya da onarım için onay verilmesi durumunda ekip sorunların giderilmesini sağlar ve çözüm odaklı bir şekilde işlem yapılır.

Kombi bakımı yapıyor musunuz?

Evet, özellikle her yıl kış mevsimi başlamadan önce kombi bakımınızı yaptırmanızı öneriyoruz. İyi bir kombi bakımı ile beraber sorunların önceden teşhisini sağlamak mümkün olacaktır. Bu durumda rahat bir kış geçirmenizi sağlayacak ve kombinizin çok daha iyi bir performans ile çalışmasını sağlayacaktır.

Oda termostatı montajı yapıyor musunuz?

Evet, oda termostatı satışı ve montajı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Mevcut ürün ve modeller hakkında bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz. Oda termostatı ile beraber daha konforlu bir kış geçirmek elinizde olacaktır. Ortam sıcaklığını sabit tutabilecek ve faturalarda daha düşük rakamlar ile karşılaştığınızı net bir şekilde görebileceksiniz.

Garantili kombilere bakıyor musunuz?

Hayır, sadece garanti kapsamı dışında kalmış olan kombi ve kazanlara sizlerden gelen talepler doğrultusunda bakarız. Kombi bakımı ve kombi arıza onarımı yaparız. Sizlere şehrinizde sunduğumuz tüm hizmetlerler özel servis hizmetlerimizi kapsamaktadır. Kombinizde olası bir arıza neticesinde bize ulaştığınızda adresinizde yapılacak olan müdahale sonucunda parça değişimi gerekirse bu işlem ve parça 1 yıl garantilidir. Bu garanti şirketimiz tarafından sizlere sunulmaktadır ve bir yıl boyunca tekrar aynı parça ile ilgili sorun yaşamanız halinde sorunların giderilmesi tamamen ücretsiz bir şekilde sağlanır. Lakin değişen parça dışında bir sorun ile karşılaşırsanız takdir edersiniz ki değiştirmediğimiz parça için herhangi bir garantimiz yoktur.

Servis talebi öncesi ve sonrasında bilinmesi gerekenler;

  • Usta talebiniz akabinde, servis ekibimiz adresinize gelir.
  • Cihazdaki sorunu tespit eder ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aktarır.
  • İşçilik ve malzeme için bir fiyat teklifi verilir.
  • Onay vermeniz durumunda aynı gün sorun giderilerek teslim edilir.
  • Bu işlemlerin sonucunda size bir servis fişi bırakılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
  • Bu işlemler için Tekniker Servis personelinin geldiğine dikkat etmelisiniz.
  • Şirketimiz ilgili marka ve logolardan tamamen bağımsız bir şekilde hizmet veren özel servistir.

About admin

Tekniker Servis, sizlere ısıtma ve soğutma alanında hizmetler sunmakta olan bir özel servistir. Şehrimizde profesyonel olarak kombi arıza onarımı, kazan arıza onarımı, klima arıza onarımı, kombi satışı, kazan satışı, klima satışı, ikinci el ve sıfır klima ticareti yapmaktayız.

Check Also

Protherm Kombi Servisi

Kombi servis hizmetleri Şirketimiz arızalı kombileriniz için hızlı ve garantili hizmet sunar. Adresinize servis talep …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi ARA