Breaking News
Home / Kombi Servisi / Kombi bakımı ve petek temizliği

Kombi bakımı ve petek temizliği

Kombi bakım kampanyası – 6 taksit fırsatı! 

Şehrimizde kombi bakım ve onarım işlemlerinde hızlı, güvenilir, makul fiyatlarla hizmet sunmakta olan teknik servisimiz birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Bugün hızlı bir şekilde teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz tarafından tercih sebebi olarak görülmekte olan şirketimiz gerek petek temizleme gerek ise kombi bakım ve onarım işlemlerinden sizlere alternatif seçenekler sunmaktadır. 

Kombi bakımında yukarıdaki görsellerde paylaştığımız şekilde atölye bakımı ve rutin bakım işlemlerini sizlere sunmaktayız. Bu işlemlerden yararlanmak isteyen müşterilerimiz 1-2 gün kadar kombisini atölyeye gönderiyor ve kombisi adeta sıfır gibi temizlenerek adrese geliyor. Yıllarca uzun ömürlü ve temiz bir şekilde kullanmak isterseniz siz de atölye bakımı seçeneğimizi değerlendirebilirsiniz. 

Petek temizleme; 

Petek yıkama işlemlerinin yılda bir kez yapılmasını en kötü ihtimalle iki yılda bir kez yapılmasını öneriyoruz. Peteklerin iyi bir şekilde temizlenmesi ile beraber hem iyi bir ısı elde edeceksiniz hem de kombiniz yorulmadan verimli bir şekilde ısıtılmasını sağlayabileceksiniz. Petek temizleme sonucunda tesisatınızın içeriğinde yer alan çamur tabakasının arındırılması, taş ve tortu tabakasının arındırılmasını sağlamak mümkün olacaktır. Petek temizleme işlemleri için bize ulaşmanız durumunda hem kombi bakımı için hem de petek temizliği için sizlere yardımcı oluyoruz. Bize ulaşmanız durumunda adresinize gelecek olan ekibimiz; 

  • Banyodaki havlupan peteğinin sökülmesini sağlar. 
  • Sisteme petek temizleme makinesinin bağlantısını yapar. 
  • Tesisatınızın iç aksamının 8 bar basınçlı makine ile beraber yıkanmasını sağlar. 

İyi bir kış geçirmek isterseniz siz de kombi bakımı ve petek temizleme işlemlerinden yararlanabilirsiniz. 

 

 

About admin

Tekniker Servis, sizlere ısıtma ve soğutma alanında hizmetler sunmakta olan bir özel servistir. Şehrimizde profesyonel olarak kombi arıza onarımı, kazan arıza onarımı, klima arıza onarımı, kombi satışı, kazan satışı, klima satışı, ikinci el ve sıfır klima ticareti yapmaktayız.

Check Also

Görükle kombi arıza onarım servisi

Bursa Nilüfer Görükle’de kombi arıza onarım hizmetleri vermekte olan teknik servis ekiplerimiz cihazınıza meydana gelen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonBursa servisi ara