Breaking News
Home / Kombi Servisi / Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Servisi

Kombi Teknik Servis Hizmetleri

Şehrinizin hızlı, güvenilir ve profesyonel servis ekipleri bir tıkla kapınızda. Hemen iletişime geçerseniz kombi arıza onarımı, kazan arıza onarımı, kombi bakımı, kazan bakımı gibi işlemler için şirketimiz yanınızdadır. Teknik servis hizmetlerimizden yararlanabileceğiniz gibi satış ve montaj olanaklarımızı da değerlendirebilirsiniz. Sıfır Vaillant kombi satış bayiliğimiz bulunmaktadır. Yeni cihaz satın almak isterseniz hemen iletişime geçebilir fiyat tarifeleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Garanti veriyor musunuz?

Evet, parça değişimi yapıalan tüm işlemlerde bir yıl servis garantisi veriyoruz. İlgili parçanın tekarar arıza yapması durumunda ücretsiz bir şekilde değişim ya da onarım imkanımızdan yararlanabilirsiniz. Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz sizlere hızlı ve güvenilir hizmet sunma prensibi içindedir.

Kombi bakımı ve petek temizliği yapıyor musunuz?

Evet, bu işlem için hemen iletişime geçebilirsiniz. Hatta düzenli bir şekile kombi bakımı ve petek temizleme yaptırmanızı şirketimiz tavsiye etmektedir. Tesisatınızın düzenli bir şekilde temizlenecek olması tesisat içindeki tortu tabakanın, çamur tabakasının ve taş parçacıklarının giderilmesinde büyük önem arz eder. Dolayısı ile iyi bir kış geçirmek için petek temizliği ve kombi bakımı işlemlerinize talip oluyoruz.

Servis talebi öncesi ve sonrasında bilinmesi gerekenler;

  • Usta talebiniz akabinde, servis ekibimiz adresinize gelir.
  • Cihazdaki sorunu tespit eder ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aktarır.
  • İşçilik ve malzeme için bir fiyat teklifi verilir.
  • Onay vermeniz durumunda aynı gün sorun giderilerek teslim edilir.
  • Bu işlemlerin sonucunda size bir servis fişi bırakılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
  • Bu işlemler için Tekniker Servis personelinin geldiğine dikkat etmelisiniz.
  • Şirketimiz ilgili marka ve logolardan tamamen bağımsız bir şekilde hizmet veren özel servistir.

About admin

Tekniker Servis, sizlere ısıtma ve soğutma alanında hizmetler sunmakta olan bir özel servistir. Şehrimizde profesyonel olarak kombi arıza onarımı, kazan arıza onarımı, klima arıza onarımı, kombi satışı, kazan satışı, klima satışı, ikinci el ve sıfır klima ticareti yapmaktayız.

Check Also

Görükle kombi arıza onarım servisi

Bursa Nilüfer Görükle’de kombi arıza onarım hizmetleri vermekte olan teknik servis ekiplerimiz cihazınıza meydana gelen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonBursa servisi ara