Breaking News
Home / Kombi Servisi / Viessmann Kombi Servisi

Viessmann Kombi Servisi

Kombi teknik servisi

Kombi arıza onarımı ve kombi bakımı alanında her zaman yanınızda bir teknik servisiniz var. Hemen iletişime geçmeniz durumunda kombi arıza ekiplerimiz adresinize gelerek sorunların temelinde ne olduğunu görür ve durum hakında size bilgi verir. Parça değişimi ya da onarımı ile ilgili bilginize başvurulduktan sonra sizin onayınız ile beraber işlem yapılır. Kombi bakımı, kombi arıza onarımı ve kazan bakım onarım işlemlerinde hızlı ve etkin çözümler üretiyoruz.

Garanti veriyor musunuz?

Evet parça değişimi yapılan işlemlerde değişen parçanız için garanti verilmektedir. Lakin değişmeyen herhangi bir şey için garanti verilmiyor. Bir yıl içerisinde sorunun tekrarlaması durumunda ücretsiz değişim veya onarım yapılabilmektedir.

Petek temizliği yapıyor musunuz?

Evet, kombi bakımı ve petek temizleme işlemleri için bir gün önceden randevu kaydı oluşturmanız yeterlidir. Ekiplerimiz programını hazırlar ve size uygun bir zaman dilimi verir. Sizin de uygun olmanız halinde adrese gelerek iyi bir petek temizleme işlemi ve kombi bakımı işleminden yararlanabilirsiniz.

Servis talebi öncesi ve sonrasında bilinmesi gerekenler;

  • Usta talebiniz akabinde, servis ekibimiz adresinize gelir.
  • Cihazdaki sorunu tespit eder ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aktarır.
  • İşçilik ve malzeme için bir fiyat teklifi verilir.
  • Onay vermeniz durumunda aynı gün sorun giderilerek teslim edilir.
  • Bu işlemlerin sonucunda size bir servis fişi bırakılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
  • Bu işlemler için Tekniker Servis personelinin geldiğine dikkat etmelisiniz.
  • Şirketimiz ilgili marka ve logolardan tamamen bağımsız bir şekilde hizmet veren özel servistir.

About admin

Tekniker Servis, sizlere ısıtma ve soğutma alanında hizmetler sunmakta olan bir özel servistir. Şehrimizde profesyonel olarak kombi arıza onarımı, kazan arıza onarımı, klima arıza onarımı, kombi satışı, kazan satışı, klima satışı, ikinci el ve sıfır klima ticareti yapmaktayız.

Check Also

Görükle kombi arıza onarım servisi

Bursa Nilüfer Görükle’de kombi arıza onarım hizmetleri vermekte olan teknik servis ekiplerimiz cihazınıza meydana gelen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonBursa servisi ara